Hôtel Restaurant La Source Bleue in het hart van de Franse Champagne streek is een lieflijke én luxueuze plek om de nacht door te brengen. Of liever meer want het is echt goed vertoeven hier!
Hotel La Source Bleue in Frankrijk
Een schattige cottage annex hotelletje, prachtig gelegen naast een riviertje en een azuurblauwe bron waar je direct uit kunt drinken, omringd door bossen in een landelijke omgeving. Zie jij het al voor je? En zou je niet dolgraag in zo’n cottage willen slapen? Dat kan!
La Source Bleue in het Franse Gudmont Villiers sur Marne dankt haar naam aan de knalblauwe bron die naast de voormalige windmolen ligt. Het water uit de bron wordt gebruikt in het hotel en stroomt er zelfs uit de kraan. Bijzonder en lekker! Het restaurant opende in 1996 en is sindsdien een bekende gastronomische trekpleister. Om gasten meer te kunnen bieden dan alleen een goede maaltijd zijn er elf hotelkamers én een ‘suite’ cottage bijgebouwd, compleet met keukentje, woonkamer en jacuzzi.
Hotel in het bos
Het hotel ligt in de Haute-Marne regio en wordt omringd door bossen en 5 ha natuurschoon. Pak de fiets en verken de omgeving, bezoek het Château de Voltaire in Cirey-sur-Blaise, het nabijgelegen Lac du Der of ga vliegvissen. Meer zin in ontspanning? Dan kun je zelfs een Ayurvedic massage met organische producten boeken. Het hotel organiseert daarnaast regelmatig piano bars en thema avonden. Genoeg mogelijkheden voor een paar dagen genieten in de Franse Champagne-Ardenne dus.
Hôtel La Source Bleue
Restaurant
Genieten van een uitgebreid ontbijt met vers gekookte eitjes, croissants, gerookte zalm of uitgebreid tafelen met de moderne cuisine van chef-kok François Thuillier, een van de ruim 300 wijnen en een heuse kaasbar.
Nom!
La Source Bleue Hotel-Restaurant
De twaalf hotelkamers zijn stuk voor stuk comfortabel, modern ingericht en voorzien van fijne bedden en een prachtige badkamer. Mét rain shower of bad, fijn! Prijzen per nacht beginnen bij €75 per nacht, ontbijt niet inbegrepen.
Zelf overnachten in La Source Bleue? Bezoek hun website voor meer informatie en reserveringen. Ik hou deze spot in elk geval in m’n achterhoofd!
9 reacties
Prachtige plek, lijkt me super om daar een paar dagen door te brengen! :-) Mooie foto’s!
Het ziet er enorm idyllisch uit! Echt een aanrader als ik het zo eens bekijk. En natuurlijk is lekker eten en drinken nooit een straf ;)
Wauw, wat een heerlijke sfeervolle foto’s!
Wat een heerlijke plek Natas! Het ziet er zo rustig en kalm en mooi uit. En dat water! Volgens mij zat je wel op je plek daar in Champagne. Leuk.
Ik heb een goeie tijd gehad inderdaad: mooie spots ontdekt, en heerlijk gegeten. En gedronken, want niet voor niets in de Champagne-Ardenne ;-)
Wauw dat ziet er fantastisch uit zeg!
Oh, het ziet er echt heerlijk uit! La douce France!
Dat was het zeker! Mijn eerste echte bezoek aan La France and I loved it!
Zo dat water joh! Bijzonder!
Wat een romantische plek!
Reageren op dit bericht is helaas niet (meer) mogelijk.